• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to Register Now! before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.
 • {musername} If this is your first visit, be sure to check out the Sat-Albania-Forum-Rulesby clicking the link above. You may have to Introduce Yourself before you can post: click the Introduce Yourself link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.
mamurrzaku
Reaction score
773

Profile posts Latest activity Postings About

 • gjynah edhe ne keto momente spo shoh dot ,me duket se ndryshoi porta prap
  nuk e kuptoj Any desk
  mamurrzaku ju uroj shendet, si je dhe si e ke shendetin, ju uroj gjithe te mirat, respekt per ju.
  pershendetje mamurrzaku si jeni si kaloni une kam linija qe mar me pages e kom nje pytje cillet programa punojn me ket skripten falimindrit pres perxhexhe kalo bukur
  Pershendetje, mamurrzaku, ju falenderoj dhe ju jam mirenjohes per te gjithe ndihmen qe me keni dhene, kerkoj qe statusi qe ju me keni dhene dhe qe edhe nje here respekte por jepini dikujt tjeter qe angazhohet ne Forum, me thene te drejten edhe angazhimet edhe sepse me pare kjo fushe ishte pjata e pare tani shoh se ky ushqim ka kaluar si pjate e trete, edhe me bastun te jemi ne prapseprape do ta perplasim koken nder forume por me rralle, shpresoj te me kuptosh, gjithnje do te jem falenderues per ju dhe ndihmen tuaj, respekt per Forumin:
 • Loading…
 • Loading…
 • Loading…
20,188Threads
48,624Messages
4,020Members
TOLELatest member
Top