• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to Register Now! before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.
  • {musername} If this is your first visit, be sure to check out the Sat-Albania-Forum-Rulesby clicking the link above. You may have to Introduce Yourself before you can post: click the Introduce Yourself link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

INFO Logo per Forum

INFO Logo per Forum
31
964

sinani

Administrator

WEBMASTER
MEMBERS
Oct 17, 2017
176
1
18
Earth resident
E para te percaktojme sipas meje nese duhet nje logo apo duhet nje figure pak me e madhe qe te vendoset si header tek faqja e forumit?
 
Last edited:

mamurrzaku

Administrator

WEBMASTER
MEMBERS
Oct 9, 2017
4,207
845
113
Prsh Sinani e provojme me nje figure ,testoje dhe ta shohim.
 

Montezuma

Super Moderators
Super Moderators
Oct 22, 2017
123
135
43
Një Logo ku të shkruhet SAT-ALBANIA më gërma të mëdha të harkuara nga sipër dhe me gërma më të vogla poshtë, gjithashtu të harkuara , të shkruhet Forumi Satelitor i të gjithë SHQIPTARËVE
 

mamurrzaku

Administrator

WEBMASTER
MEMBERS
Oct 9, 2017
4,207
845
113
Kjo eshte logo e krijuar nga Sinani.

eynxbQ.gif

#######################################################################################

1000066930.jpg

:)
 
Last edited:

mamurrzaku

Administrator

WEBMASTER
MEMBERS
Oct 9, 2017
4,207
845
113
Ing. Sinani po punon per te. Megjithate jane dhe te tjeret qe mund te ofrojne ndonje logo.
Te zgjedhim me te miren
 

mamurrzaku

Administrator

WEBMASTER
MEMBERS
Oct 9, 2017
4,207
845
113
Per mendimin tim duhet prekur aty ku eshte shkruar FORUM
Duhet te lexohet nga fund ne fillim.pra ne menyre parelele.
Ne menyre qe te kete nje kombinim perfekt,dhe me elegante.
 
Last edited:

sinani

Administrator

WEBMASTER
MEMBERS
Oct 17, 2017
176
1
18
Earth resident
Per mendimin tim duhet prekur aty ku eshte shkruar FORUM
Duhet te lexohet nga fund ne fillim.pra ne menyre parelele.
Ne menyre qe te kete nje kombinim perfekt,dhe me elegante.
Se di nese e kam kuptuar mire. Por hidhi nje sy kesaj
 

Attachments

  • logo test2.png
    logo test2.png
    8.6 KB · Views: 25
20,203Threads
48,902Messages
4,020Members
TOLELatest member
Top